Wiadomości

Wolsztyn - Krzysztof Materna i Piotr Łabędzki przeszli na emeryturę

Data publikacji 15.02.2013
emeryci1Dziś w Komendzie Powiatowej Policji w Wolsztynie pożegnano odchodzących na emeryturę dwóch policjantów. Z mundurem rozstali się asp.sztab. Krzysztof Materna - wieloletni dyżurny jednostki i mł.asp. Piotr Łabędzki funkcjonariusz Referatu Ruchu Drogowego. Uroczystość zgromadziła policjantów i pracowników cywilnych wolsztyńskiej jednostki, była także okazją do złożenia podziękowań za wzorową służbę...

15.02.2013r. wolsztyńscy stróże prawa pożegnali przechodzących na emeryturę aspiranta sztabowego Krzysztofa Maternę oraz młodszego aspiranta Piotra Łabędzkiego. W imieniu policjantów i pracowników cywilnych jednostki podziękowania za długoletnią i wzorową służbę złożył Komendant Powiatowy Policji w Wolsztynie inspektor Zbigniew Drzymała oraz jego zastępca komisarz Jarosław Frąckowiak. Szefowie wolsztyńskich policjantów dziękując za wiele lat służby, zaangażowanie i osobisty wkład w zapewnienie ładu i porządku publicznego w powiecie wolsztyńskim złożyli również najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności na nowym etapie życia. Nie zabrakło również życzeń i podziękowań od koleżanek i kolegów, których sympatię przez lata  wspólnej służby zaskarbili sobie obaj mundurowi. W imieniu policyjnych związkowców do życzeń przyłączył się Przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów Piotr Horowski.

Odchodzący na emeryturę policjanci uhonorowani zostali listami gratulacyjnymi Komendanta, pamiątkowymi tabliczkami oraz upominkami, które z pewnością przypominać im będą koleżanki i kolegów.

emeryci1emeryci2emeryci3emeryci4emeryci5emeryci6emeryci7
Powrót na górę strony