ZT NSZZ Policjantów

Wolsztyn - Policyjne Mikołajki

image012Wczoraj w sali widowiskowej WDK dzieci wolsztyńskich stróżów prawa wzięły udział w tradycyjnych Mikołajkach. Uroczystość zorganizowana przez Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KPP w Wolsztynie zgromadziła najmłodszych, którzy wspólnie ze swoimi rodzicami oraz zaproszonymi gośćmi zaśpiewali kolędy oraz odebrali prezenty od świętego Mikołaja. Na dzieci oprócz prezentów czekała również niespodzianka, którą był przygotowany przez grupę PaTPORT Wolsztyn spektakl pt. "Zwierzęta w mieście" ...

16.12.2015r. o godz. 17:00 w sali widowiskowej WDK odbyły się coroczne Mikołajki zorganizowane dla dzieci wolsztyńskich stróżów prawa. Organizacji przedsięwzięcia tradycyjnie podjął się Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów działający przy KPP w Wolsztynie. Na najmłodszych czekało wiele niespodzianek, wśród których największą okazał się spektakl teatralny pt. "Zwierzęta w mieście" przygotowany przez młodzież działającą w wolsztyńskiej grupie PaTPORT. Przedstawienie było pierwszym punktem programu i wprawiło najmłodszych w świetny humor wyrażany gromkimi brawami dla artystów. Za przedstawienie młodym aktorom podziękował Piotr Horowski - szef policyjnych związkowców.

Następnie przyszła kolej na spotkanie z Mikołajem i towarzyszącym mu na scenie aniołem. Każdy mógł pochwalić się swoim talentem – zaśpiewać piosenkę, powiedzieć wiersz lub zaprezentować inną umiejętność dziękując w ten sposób Mikołajowi za upominek.

Spotkanie było dla dzieci okazją do wspaniałej zabawy.  Swój niebagatelny udział we wprowadzeniu wszystkich w świąteczną atmosferę mieli pracownicy WDK, którzy zapewnili oprawę muzyczną. Efektem starania każdej z osób, która włączyła się w organizację mikołajkowego spotkania były tego popołudnia dziecięce uśmiechy i nieskrywana radość.

 

{galeria}MIKOLAJKI2015{/galeria}

Powrót na górę strony