ZT NSZZ Policjantów

Festyn - Policyjni Związkowcy Dzieciom

imgp3347.jpgDziś na terenie centrum rekreacyjno-rozrywkowego Fala-Park w Wolsztynie odbyły się obchody Dnia Dziecka zorganizowane dla najmłodszych przez Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Wolsztynie. Dopisała pogoda, a atrakcji było co niemiara, więc cały obiekt oraz przyległy do niego teren wypełniał bez reszty odgłos dziecięcych uśmiechów. Każdy obecny, bez względu na wiek mógł znaleźć coś dla siebie…

30.05.2015r. na terenie centrum rekreacyjno-rozrywkowego Fala-Park w Wolsztynie policyjni związkowcy zorganizowali festyn z okazji Dnia Dziecka. 

Tego dnia na najmłodszych czekało wiele atrakcji. Kolejki chętnych ustawiały się przed ogromną zjeżdżalnią i dmuchanym pałacem, gdzie najmłodsi popisywali się prawdziwie ekwilibrystycznymi trickami. Każdy chętny mógł także sprawdzić się podczas gry w kręgle, czy powietrznego tenisa lub rozegrać mecz piłkarzyków.

Chętnych nie brakowało też podczas zabaw  na wodzie wewnątrz dmuchanej piłki, w której trudno było o utrzymanie równowagi.

Pośród gier i zabaw nie zabrakło miejsca na garść cennych porad dotyczących bezpieczeństwa na drodze, czego namacalnym dowodem były odblaskowe elementy, które z rąk policjantów drogówki trafiły do wszystkich dzieci świętujących Dzień Dziecka.

Zorganizowany po raz kolejny festyn, którego gospodarzami byli policyjni związkowcy reprezentujący Zarząd Terenowy działający przy KPP w Wolsztynie stał się wydarzeniem bez precedensu i sądząc po reakcji wszystkich dzieci oraz ich rodziców był tak jak w latach ubiegłych bardzo udaną imprezą. 

{galeria}DZIENDZIECKA2015{/galeria}

Powrót na górę strony