ZT NSZZ Policjantów

Wizyta Przewodniczącego ZW NSZZ Policjantów w Wolsztynie

W dniu 20 listopada 2012 roku Przewodniczący Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów  podinsp. Andrzej Szary oraz Wiceprzewodniczący ZW st. asp. Błażej Dulat odwiedzili Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KPP w Wolsztynie...
 
Zgodnie z zapowiedzią podczas WKSWD NSZZ Policjantów, Przewodniczący ZW NSZZ P podinsp. Andrzej Szary oraz st. asp. Błażej Dulat, Wiceprzewodniczący ZW, odwiedzili ZT NSZZ P KPP w Wolsztynie. Spotkanie było okazją zapoznania się z warunkami służby wolsztyńskich policjantów.

Organizatorem wizyty był Kolega Piotr Horowski, Przewodniczący ZT NSZZ Policjantów (Wiceprzewodniczący ZW NSZZ Policjantów) oraz insp. Zbigniew Drzymała, Komendant Powiatowy Policji.

Związkowcy  mieli okazję zapoznać się się z przebiegiem remontu jednostki, a nadto omówili zasady wzajemnej współpracy. Warto w tym miejscu przypomnieć, że rozpoczęcie remontu jednostki to m.in. efekt kontroli ZSIP ZW NSZZ Policjantów asp. sztab. Lucjana Dutkiewicza.Środki na remont jednostki pochodzą również z Funduszu Prewencyjnego PZU, którym zwiadują organizacje związkowe.

kopia ola1kopia ola2
Wizyta była okazją do wręczenia Aleksandrze Kasprzyk w obecności taty stypendium naukowego, które z powodów obiektywnych nie mogła otrzymać na uroczystości w Poznaniu.

Powrót na górę strony