ZT NSZZ Policjantów

Wolsztyn - Pożegnanie asp.sztab. Henryka Kubali

h1Poniedziałek 27 lutego był dla aspiranta sztabowego Henryka Kubali – Zastępcy Naczelnika Wydziału Kryminalnego ostatnim dniem czynnej służby w Policji i czasem pożegnania z współpracownikami. Swojego kolegę i przełożonego pożegnali policjanci i pracownicy cywilni wolsztyńskiej jednostki. Były podziękowania, kwiaty, upominki i wiele wspólnych wspomnień jakie nagromadziły się w ciągu niemal 29 lat służby …

27.02.2012 roku  policjanci oraz pracownicy cywilni wolsztyńskiej jednostki zgromadzili się w gabinecie Komendanta żegnając odchodzącego na emeryturę asp. szt. Henryka Kubalę – Zastępcę Naczelnika Wydziału Kryminalnego. W imieniu zebranych podziękowania za długoletnią służbę złożyli Komendant Powiatowy Policji mł.insp. Zbigniew Drzymała oraz  I Zastępca Komendanta podkom. Jarosław Frąckowiak. 
 
h1
h3
 
Nie zabrakło również podziękowań złożonych osobiście przez koleżanki i kolegów, z którymi odchodzący na emeryturę pracował przez ostatnie lata. Do życzeń dołączył się  także Naczelnik Wydziału Prewencji nadkom. Rafał Lewandowski oraz reprezentujący mundurowych związkowców  Przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Wolsztynie Piotr Horowski.
   
h2
h4
 
Szacowny emeryt podziękował wszystkim za obecność i złożone życzenia, które skierowano pod jego adresem. Jak zapewnił, były one dla niego dowodem uznania i sympatii, na które pracował przez niemal 29 lat swojej służby.  W tym czasie przeszedł kolejne szczeble policyjnej kariery, począwszy od służby patrolowej, poprzez służbę dzielnicowego aż do  pracy w Wydziale Kryminalnym, za pracę którego był odpowiedzialny przez ostatni rok zajmując stanowisko Zastępcy Naczelnika.
 
h5

Uroczystość była okazją nie tylko do podziękowań ale także wspomnień związanych ze służbą i planów na bliższą i dalszą przyszłość, których jak się okazało jest bardzo dużo. Jedną z pierwszych rzeczy jakie zaplanował świeżo upieczony emeryt będzie wędkowanie, na które zawsze brakło czasu. Życzymy taaakiej ryby Panie Naczelniku!

Powrót na górę strony