ZT NSZZ Policjantów

Asp. Waldemar Łukaszkiewicz przeszedł na emeryturę

waldek5.jpgW miniony piątek w Przemęcie odbyło się pożegnanie odchodzącego na emeryturę aspiranta Waldemara Łukaszkiewicza, który przez wiele lat związany był z miejscowym Posterunkiem Policji. W uroczystości wzięli udział Komendant Powiatowy Policji w Wolsztynie mł.insp. Zbigniew Drzymała, I Zastępca Komendanta podkom. Jarosław Frąckowiak, koledzy z jednostek w Wolsztynie i Przemęcie, pracownicy cywilni, a także Wójt Gminy Przemęt Pani Dorota Gorzelniak …

waldek1

26.08.2011r. asp. Waldemar Łukaszkiewicz odchodzący na emeryturę, oficjalnie pożegnał się z policyjnym mundurem. Kończącego swoją służbę kolegę pożegnali policjanci z Wolsztyna i Przemętu, kierownictwo jednostki oraz w imieniu samorządu gminnego Wójt Gminy Przemęt Pani Dorota Gorzelniak. Komendant Powiatowy Policji w Wolsztynie mł.insp. Zbigniew Drzymała podziękował asp. Waldemarowi Łukaszkiewiczowi za długoletnią służbę oraz wyraził słowa uznania za wysiłek i wkład w pracę na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego. Komendant wręczył policjantowi pamiątkę od koleżanek i kolegów.

waldek5
waldek4

Waldemar Łukaszkiewicz przez lata służby poznawał kolejne etapy policyjnego rzemiosła, pracując między innymi jako przewodnik psa służbowego i dzielnicowy. Wrodzonej chęci działania wystarczało mu, aby równolegle prowadzić działalność społeczną na rzecz dzieci oraz środowiska, w którym mieszka. Wraz z przejściem w stan spoczynku, jak sam stwierdził, odwiesi mundur do szafy, jednak nie zamierza rezygnować z działalności społecznej, na którą teraz z pewnością będzie miał znacznie więcej czasu.

Powrót na górę strony