ZT NSZZ Policjantów

Pożegnanie Marka Naglika

img_143115. lutego 2010r. w  Komendzie Powiatowej Policji w Wolsztynie odbyło się uroczyste pożegnanie aspiranta sztabowego Marka Naglika, który tego właśnie dnia zakończył czynną służbę w Policji przechodząc na emeryturę. Uroczystość zgromadziła policjantów i pracowników wolsztyńskiej jednostki, była także okazją do złożenia podziękowań za wzorową służbę i serdecznych życzeń ...


15.02.2010r. w siedzibie wolsztyńskiej KPP odbyła się uroczystość pożegnania przechodzącego na emeryturę aspiranta sztabowego Marka Naglika. W imieniu kierownictwa jednostki podziękowania za długoletnią służbę złożył Komendant Powiatowy Policji w Wolsztynie mł.insp. Zbigniew Drzymała oraz I Zastępca Komendanta podkom. Jarosław Frąckowiak.
imgp5002
imgp5005

Marek Naglik z 31. lat swej aktywności zawodowej,  24 lata poświęcił służbie w mundurze, pracując na różnych stanowiskach. Przez ostatnie 11 lat był oficerem dyżurnym jednostki. Swą pracą zyskiwał nie tylko uznanie kolegów, ale także przełożonych, którzy wielokrotnie honorowali go nagrodami.
 
img_1431

Komendant Powiatowy Policji, dziękując Markowi Naglikowi za wzorową służbę, życzył mu wielu sukcesów w życiu osobistym, zapewniając jednocześnie, że zawsze będzie mile widziany wśród kolegów policjantów.
Powrót na górę strony