Aktualności

Wolsztyn - Pożegnanie asp.sztab. Zbigniewa Olszaka z mundurem

Data publikacji 04.02.2023

Komendant Powiatowy Policji w Wolsztynie insp. Robert Bekier w asyście swego zastępcy, podinsp. Krzysztofa Krawczyka uroczyście pożegnał odchodzącego na emeryturę asp.sztab. Zbigniewa Olszaka, który po niemal 29 latach służby rozstał się z policyjnym mundurem. Uroczystość była okazją do złożenia podziękowań za zaangażowanie i poświęcenie w służbie oraz wręczenia rozkazów mianowania na stanowiska pełniących obowiązki Naczelnika i Zastępcy Naczelnika Wydziału Kryminalnego.

03.02.2023 r. w Sali Konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Wolsztynie insp. Robert Bekier oraz podinsp. Krzysztof Krawczyk złożyli podziękowania  za długoletnią służbę asp.sztab. Zbigniewowi Olszakowi, który po niemal 29 latach przeszedł na emeryturę. Podziękowania złożyła również Pani Magdalena Kasprzak – Zastępca Prokuratora Rejonowego Policji w Wolsztynie, a także koledzy emeryta, składając życzenia zdrowia i realizacji planów osobistych na emeryturze.

Świeżo upieczony emeryt przepracował w policyjnym mundurze niemal 29 lat, z których zdecydowana większość przypadła na służbę w Wydziale Kryminalnym. Zdobywane przez lata doświadczenie doprowadziło go finalnie do objęcia stanowisk Zastępcy Naczelnika, a następnie Naczelnika, które zajmował przez ostatnich 12 lat.

W dniu pożegnania z jednostką asp.sztab. Zbigniew Olszak w uznaniu zasług na rzecz Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów oraz wielkopolskiej Policji odznaczony został medalem, XXX-lecia powstania NSZZ Policjantów, który odebrał z rąk Piotra Grzesia Przewodniczącego Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Wolsztynie.

Szacownemu emerytowi dziękując za lata wspólnej służby życzymy realizacji dalszych planów i zamierzeń, sukcesów oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

 • Odchodzący na emeryturę policjant wraz z Komendantem i jego Zastępcą
  #1
 • Odchodzący na emeryturę policjant podczas odbierania gratulacji od Zastępcy Komendanta
  #2
 • Odchodzący na emeryturę policjant podczas odbierania gratulacji od Zastępcy Prokuratora Rejonowego
  #3
 • Odchodzący na emeryturę policjant podczas odbierania gratulacji od Naczelnika Wydziału Prewencji
  #4
 • Odchodzący na emeryturę policjant podczas odbierania gratulacji od Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji
 • Odchodzący na emeryturę policjant podczas odbierania gratulacji od Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego
  #5
 • Odchodzący na emeryturę policjant podczas wręczania medalu NSZZ Policjantów
  #6
 • Odchodzący na emeryturę policjant pozuje do zdjęcia po wręczeniu medalu
  #7
 • Zdjęcie grupowe z udziałem osób uczestniczących w pożegnaniu odchodzącego na emeryturę policjanta
  #8
Powrót na górę strony