Aktualności

Karpicko - Tragiczny finał poszukiwań

Data publikacji 29.12.2022

Dziś w godzinach porannych zakończono działania poszukiwawcze za zaginioną 23 grudnia br. mieszkanką Chorzemina. Ciało kobiety wyłowione zostało z jeziora Wolsztyńskiego w okolicy Karpicka. Na najbliższy poniedziałek zaplanowana została sekcja zwłok.

29.12.2022 r.  ok.godz. 09:00 zakończone zostały działania poszukiwawcze prowadzone na przestrzeni ostatnich kilku dni za 51-letnią mieszkanką Chorzemina, która w nocy z 22 na 23 grudnia wyszła z domu i zaginęła.

Finał prowadzonych poszukiwań okazał się niestety traficzny. Po wczorajszdym odnalezieniu w jeziorze Wolsztyńskim bluzy, którą kobieta miała na sobie w chwili zaginięcia, działania poszukiwawcze skupiły się w rejonie tego właśnie akwenu.

Akcja prowadzona przez policjantów i strażaków  zakończyła się dziś zlokalizowaniem, a następnie wyciągnięciem z wody ciała kobiety, którą okazała się zaginiona.

Przeprowadzone na miejscu czynności, w tym oględziny, nadzorowane były przez prokuratora. Na poniedziałek 2 stycznia zaplanowana została sekcja zwłok.

Powrót na górę strony