Aktualności

Kębłowo - Najechał na tył Iveco

Data publikacji 10.03.2022

Chwila nieuwagi i niewystarczająca odległość od poprzedzającego pojazdu wystarczyły, by kierujący Fordem młody mężczyzna doprowadził do zdarzenia drogowego, w którym sam ucierpiał. Do zdarzenia doszło wczoraj w godzinach popołudniowych w Kębłowie. Sprawca był trzeźwy, został ukarany mandatem.

09.03.2022 r. ok.godz. 15:00 na ul. Wolsztyńskiej w Kębłowie doszło do zdarzenia z udziałem kierujących Fordem Focusem i Iveco. Skierowani na miejsce policjanci Wydziału Ruchu Drogowego ustalili, że przyczyną zdarzenia było niezachowanie przez kierującego samochodem osobowym mieszkańca Wroniaw bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu.

W efekcie doszło do najechania na tył Iveco. Konsekwencją tego było uszkodzenie Forda i złamanie nogi, jakiego doznał jego kierowca. Obaj uczestnicy, jak wykazało badanie alkotestem byli trzeźwi. Sprawca zdarzenia ukarany został mandatem w wysokości 1100 złotych.

  • Tył samochodu Iveco po najechaniu przez pojazd osobowy. Nie widać uszkodzeń.
    Kębłowo - Najechał na tył Iveco
  • Ford Focus uszkodzony w wyniku najechania na tył poprzedzającego go Iveco. Samochód jest poważnie uszkodzony, ma między innymi pogięte nadwozie i zbitą szybę czołową. Obok samochodu stoją strażacy, na jezdni leży tablica rejestracyjna.
    Kębłowo - Najechał na tył Iveco
Powrót na górę strony