Aktualności

Mochy/Siedlec - Weekendowe kolizje

Data publikacji 24.01.2022

W miniony piątek, 21 stycznia w Mochach i Siedlcu doszło do kolizji, której przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Uczestnicy obu zdarzeń byli trzeźwi i nie odnieśli poważniejszych obrażeń ciała. Sankcją dla sprawców były mandaty w wysokości 1100 złotych.

21.01.2022 r. ok.godz. 10:00 na ul. Powstańców Wielkopolskich w Mochach kierująca Fordem Mondeo mieszkanka tej miejscowości wyjeżdżając z posesji nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu kierującemu Volkswagenem Golfem mężczyźnie – mieszkańcowi Polkowic. Uderzone auto przejechało przez chodnik i zatrzymało się na ogrodzeniu pobliskiej posesji. Policjanci skierowani na miejsce ustalili, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi i nie odnieśli obrażeń. Uszkodzone zostały oba pojazdy oraz ogrodzenie posesji.

Drugie tego dnia zdarzenie miało miejsce około godziny 16:30 na ul. Słonecznej w Siedlcu. W tym przypadku kolizję spowodował kierujący Oplem Vectra mieszkaniec Jaromierza, który wyjeżdżając ze strefy zamieszkania nie udzielił pierwszeństwa kierującemu Fiatem Seicento mieszkańcowi Tuchorzy. W efekcie doszło do zderzenia pojazdów. Obaj kierowcy byli trzeźwi i nie odnieśli obrażeń.

W obu przypadkach zgodnie z obowiązującym od początku roku taryfikatorem sprawcy kolizji ukarani zostali mandatami w wysokości 1100 złotych.

 

 • Sceneria zimowa. Śnieg. Uszkodzony przód granatowego Forda Mondeo.
  Weekendowe kolizje
 • Uszkodzone w wyniku uderzenia przez samochód przęsła metalowego ogrodzenia, tak zwanej palisady poziomej w kolorze antracytowym.
  Weekendowe kolizje
 • Sceneria zimowa. Śnieg. Widok na uszkodzony pas przedni samochodu Volkswagen Golf koloru srebrnego.
  Weekendowe kolizje
 • Sceneria zimowa. Śnieg. Uszkodzone lewe nadkole i błotnik samochodu marki Opel
  Weekendowe kolizje
 • Sceneria zimowa. Śnieg. Uszkodzony pas przedni Fiata Seicento w kolorze czerwonym
  Weekendowe kolizje
 • Sceneria zimowa. Śnieg. Pora nocna. Widok na zbieg ulic i miejsce, w którym doszło do kolizji. Na miejscu uszkodzone pojazdy oraz radiowóz policyjny wysyłający sygnały świetlne koloru niebieskiego.
  Weekendowe kolizje
Powrót na górę strony