Powołano Zarząd Terenowy NSZZ PP w Wolsztynie - Aktualności - KPP Wolsztyn

Aktualności

Powołano Zarząd Terenowy NSZZ PP w Wolsztynie

Data publikacji 02.12.2021

NSZZ Pracowników Policji w Poznaniu informuje o powołaniu pierwszego Zarządu Terenowego w Wolsztynie. Przewodniczącą zarządu została Justyna Wolnik. Z kolei w działaniach związkowych będą ją wspierać wiceprzewodnicząca Iwona Masiorek-Woźna oraz wiceprzewodniczący Piotr Pietrzak.

W ubiegłym tygodniu powołano do życia Zarząd Terenowy NSZZ PP w Wolsztynie. Przewodniczącą Zarządu została Koleżanka Justyna Wolnik, a w działaniach związkowych będą ją wspierać Wiceprzewodnicząca Koleżanka Iwona Masiorek-Woźna oraz Kolega Wiceprzewodniczący Piotr Pietrzak.

W trakcie blisko dwugodzinnego zebrania omówione zostały najważniejsze sprawy jakimi powinien zająć się Zarząd. Niemałe emocje wzbudziła dyskusja na temat negocjacji płacowych. W tym punkcie zebrania wszyscy byli zgodni, twierdząc, że konieczne jest mocne zaakcentowanie niezadowolenia z obecnej sytuacji finansowej. Padły też postulaty, aby przekonać władze krajowe związku do bardziej zdecydowanych działań protestacyjnych w przypadku braku porozumienia z kierownictwem resortu.

Zebrani wyrazili nadzieję, że wspólnie będą mogli zawalczyć o swoje prawa. Skierowali też prośbę do zainteresowanych o przyłączenie się do organizacji, bo tylko silna i liczna reprezentacja, prowadząca legalną i uczciwą wobec swoich członków działalność, ma szanse na zawalczenie o nasze prawa, o lepsze płace i lepsze warunki pracy.
 
Informacje o tym jak przystąpić do Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Pracowników Policji można uzyskać u Koleżanki Przewodniczącej Darii Długoszewskiej pod numerem telefonu  47 77 127 06 oraz Koleżanki Wiceprzewodniczącej Małgorzaty Repczyńskiej 47 77 127 16.
 
Oprac. na podstawie : https://www.facebook.com/NSZZ-Pracownik%C3%B3w-Policji-w-Poznaniu-110076511470627
 
 
  • Grupa osób pozująca do zdjęcia w maseczkach. Członkowie NSZZ PP w Wolsztynie zgromadzeni w sali konferencyjnej KPP w Wolsztynie.
    Powołano Zarząd Terenowy NSZZ PP w Wolsztynie