Wolsztyn - Czyj to rower? - Aktualności - KPP Wolsztyn

Aktualności

Wolsztyn - Czyj to rower?

Data publikacji 17.02.2021

Policjanci KPP w Wolsztynie zabezpieczyli pozostawiony na ul. Dutkowskiego w Wolsztynie rower. Mundurowych powiadomił mężczyzna, który zwrócił uwagę na pozostawiony bez nadzoru, stojący w tym miejscu od kilku dni jednoślad. Osoba, która rozpozna swoją własność proszona jest o jej odbiór w tutejszej jednostce przy ul. Dworcowej 1.

Policjanci Wydziału Prewencji uzyskali informację  o pozostawionym przez nieznaną osobę rowerze, stojącym na ul. Dutkowskiego w Wolsztynie. Z relacji zgłaszającego wynikało, że rower zauważył już kilka dni wcześniej. Z uwagi na to, że nie było przy nim żadnej osoby, w minioną sobotę postanowił przekazać go policjantom.

Jednoślad został sprawdzony w policyjnym systemie informatycznym pod kątem ustalenia, czy figuruje, jako utracony, a następnie przewieziony do KPP w Wolsztynie i tam zabezpieczony przed ewentualną kradzieżą. 

Osoba, która rozpozna swoją własność proszona jest o jej odbiór w tutejszej jednostce przy ul. Dworcowej 1. Ewentualne pytania prosimy kierować telefonicznie pod numer telefonu 47 77 28 240 lub 47 77 28 241.

  • Rower zabezpieczony przez policjantów. Męski rower typu górskiego, w kolorze białym. Jednoślad stoi na tle garaży pojazdów służbowych KPP w Wolsztynie
    Czyj to rower?