Aktualności

Kuźnica Zbąska - Kręci mnie bezpieczeństwo ... nad wodą

Data publikacji 30.06.2020

Jak co roku u progu wakacji w ramach działań profilaktycznych pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo … nad wodą” policjanci z Grodziska Wielkopolskiego, Wolsztyna, Nowego Tomyśla spotkali się nad jeziorem Kuźnickim. Tegoroczne działania znacząco różniły się jednak od poprzednich, ponieważ z uwagi na obowiązujący stan epidemii koronawirusa mundurowi nie mogli spotkać się osobiście z dziećmi i młodzieżą. Alternatywą okazała się realizacja materiału filmowego, adresowanego do wszystkich wypoczywających nad wodą. Zapraszamy do obejrzenia filmu.

Kręci mnie bezpieczeństwo... nad wodą.

Policjanci z Grodziska Wielkopolskiego, Wolsztyna i Nowego Tomyśla rozpoczynają działania w ramach ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej poświęconej bezpieczeństwu osób przebywających w wodzie lub nad wodą.

Jezioro w Kuźnicy Zbąskiej łączy ze sobą trzy powiaty : grodziski, wolsztyński i nowotomyski.

Ze względu na szczególny czas wystapienia pandemii choroby zakaźnej COVID-19 większa część społeczeństwa zdecyduje się na zaplanowanie wypoczynku właśnie na terenie naszego kraju.

Stąd też pomysł na "porady on-line", aby każdy przed wyjazdem nad wodę wiedział jak wypocząć w sposób bezpieczny dla siebie i bliskich.

Bezpośrednimi adresatami projektu są dzieci, młodzież, jak i osoby dorosłe.

Niech rozpoczynające się tegoroczne wakacje będą dla Państwa udane i bezpieczne.

kom. Kamil Sikorski/asp.sztab. Wojciech Adamczyk

Powrót na górę strony