Aktualności

Wypadek na drodze K 32

image012Do czołowego zderzenia dwóch aut osobowych doszło wczoraj w godzinach popołudniowych na drodze K 32 pomiędzy Żodyniem i Powodowem. W wypadku ranne zostały dwie kobiety, które przetransportowano do wolsztyńskiego szpitala. Policjanci uczestniczący w akcji ratowniczej zorganizowali objazd przez Siedlec. Utrudnienia w ruchu trwały do godz. 18:30 …
 
20.12.2013r. ok.godz. 15:30 na drodze krajowej nr 32 pomiędzy Żodyniem i Powodowem doszło do zdarzenia z udziałem kierujących dwoma samochodami osobowymi. Na miejsce natychmiast skierowano policjantów Wydziału Ruchu Drogowego. Mundurowi zabezpieczyli miejsce zdarzenia, tak by zapewnić możliwość sprawnego przeprowadzenia działań przez pozostałe służby.

Policjanci ustalili, że uczestnikami zdarzenia były dwie kobiety - kierująca Fiatem Uno 18.letnia mieszkanka Kiełkowa i 27.letnia mieszkanka Świętna, która poruszała się Nissanem Micra.  Ze wstępnych  informacji wynikało, że kierująca Fiatem osiemnastolatka na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do czołowego zderzenia z Nissanem.

Na skutek wypadku obie kobiety zostały ranne i konieczne było przetransportowanie ich do szpitala w Wolsztynie. Od obu kierujących pobrano krew do badań.

{galeria}WYPADEKFIATNISSAN{/galeria}

Droga zablokowana była przez kilka godzin. Dla umożliwienia ruchu kierowcom poruszającym się w kierunku Poznania i Zielonej Góry policjanci zorganizowali objazd  przez Siedlec.

W sprawie wszczęto dochodzenie, w trakcie którego wyjaśniane będą przyczyna i okoliczności zdarzenia.

Powrót na górę strony