Sukces wędkarzy w mundurach

imgp6891W miniony weekend podsumowano sezon 2010 drużyn policyjnych biorących udział w Grand Prix Policji Województwa Wielkopolskiego w wędkarstwie spławikowym. Bezkonkurencyjna okazała się drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Wolsztynie. Laureaci zwyciężyli również w klasyfikacji generalnej kończąc sezon na fotelu lidera …

pokoik2 068imgp5148imgp6895

ósme – ostatnie w tym sezonie zawody z cyklu Grand Prix Policji Województwa Wielkopolskiego  w wędkarstwie spławikowym rozegrane zostały na Kanale Gosławickim w Koninie. Wędkarze zajęli wylosowane wcześniej stanowiska i rozpoczęli przygotowania do rywalizacji. Każdy na swój sposób próbował zapewnić sobie maksymalne szanse wygraną, w ruch poszły więc zanęty, wędki, podbieraki oraz inne wędkarskie akcesoria.  W rywalizacji drużynowej bezkonkurencyjni okazali się  Rafał Lewandowski, Michał Mania i Lucjan Kulas  z Komendy Powiatowej Policji w Wolsztynie. Na sukces złożyły się zwycięstwa wolsztynian w sektorach A i C oraz siódme miejsce w sektorze B. Wygrana w ostatnich zawodach i słabszy występ drużyny z Gostynia, która przed zawodami zajmowała pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej sprawił, że  wędkarze z Wolsztyna wysunęli się na pozycję lidera. Równie imponująco przedstawiała się klasyfikacja indywidualna. Wolsztynianie zajęli pierwsze, drugie i czwarte miejsce. Trzecie miejsce różnicą zaledwie 10 gram zajął Robert Prokop z KPP w Gostyniu.
26 listopada 2010r. w Pałacu w Pępowie odbyło się uroczyste zakończenie zawodów wędkarskich  z cyklu Grand Prix Policji Wielkopolskiej w sezonie 2010. W klasyfikacji drużynowej mistrzostwo zdobyła drużyna KPP w Wolsztynie uzyskując 89 punktów, drugie miejsce zajęła drużyna KPP w Gostyniu z wynikiem 102 punkty, a trzecie miejsce drużyna z KWP w Poznaniu z wynikiem 133 punkty. Okazałe puchary i medale zwycięzcom wręczył V-ce Prezes ds. Sportowych Koła PZW Noteć w Poznaniu Jarosław Ciszewski.

Zwycięzcom , gratulujemy i życzymy kolejnych wędkarskich sukcesów !!!