Aktualności

Oferta pracy - monter-konserwator urządzeń łączności

Komendant Powiatowy Policji W Wolsztynie poszukuje kandydatów na stanowisko montera-konserwatora urządzeń łączności – 1 etat (umowa zastępstwa) w Zespole Finansów, Zaopatrzenia, Łączności, Informatyki i OIN ...

 Główne obowiązki:

- zadania techniczne z zakresu organizacji łączności oraz utrzymania w sprawności urządzeń i

  systemów łączności w jednostce:

            prace konserwacyjno-remontowe,

            okresowe sprawdzanie parametrów technicznych sprzętu,

            prowadzenie dokumentacji technicznej i ewidencyjnej sprzętu łączności i informatyki,

            szkolenie osób z zakresu możliwości urządzeń,

            opracowywanie planów zaopatrzenia na sprzęt i materiały łączności i informatyki,

- obsługa systemu monitoringu miasta w zakresie:

            obserwacji obrazu z kamer,

            wykonywania archiwum materiału przeznaczonego do wykorzystania,

            administrowania systemem,

            konserwacji i dbania o stan techniczny,

            szkolenia osób z zakresu możliwości systemu,

            monitorowania usterek i sprawności oraz jakości systemu.

Wykształcenie: zawodowe

Wymagania konieczne:

            - obsługa komputera,

            - samodzielność,

            - organizacja pracy własnej,

            - współpraca

            - szybkie i sprawne działanie,

            - umiejętność działania w sytuacjach stresowych,

            - dyspozycyjność.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt tel. (068)3475325.