Aktualności

Nietrzeźwi za kierownicą.

Policjanci KPP w Wolsztynie w dniach 2 i 3 sierpnia br. zatrzymali sześciu nietrzeźwych kierujących poruszających się po drogach naszego powiatu.

 W dniu 02.08.2008r. funkcjonariusze KPP W Wolsztynie udaremnili dalszą jazdę nietrzeźwym kierującym:

-w Wolsztynie na ul. Dworcowej mieszkaniec Perkowa kierował samochodem m-ki Ford będąc w stanie nietrzeźwości 0,40 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.Kierującemu zatrzymano prawo jazy, a pojazd zabezpieczono na parkingu strzeżonym.

-w Wolsztynie na  ul. Komorowskiej 44-letni mieszkaniec Komorowa  kierował rowerem będąc w stanie nietrzeźwości  0,58 mg/l  alkoholu w wydychanym powietrzu.

-w Wolsztynie na ul. Słowackiego 54-letni mieszkaniec Reklina pomimo zakazu sądowego kierowł rowerem  będąc w stanie po użyciu alkoholu 0,21 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.

W dniu 03.08.2008r. funkcjonariusze KPP W Wolsztynie udaremnili dalszą jazdę nietrzeźwym kierującym:

-w Wolsztynie na ul. 5 Stycznia 51-letni mieszkaniec Wolsztyna kierował rowerem będąc w stanie nietrzeźwości  1,42 mg/l  alkoholu w wydychanym powietrzu.

-w Obrze na ul. Szopińskiego 50-letni mieszkaniec Obry  kierował rowerem będąc w stanie nietrzeźwości 0,71 mg/l  alkoholu w wydychanym powietrzu.

-w Reklinku gm. Siedlec mieszkaniec Tuchorzy   kierował rowerem będąc w stanie nietrzeźwości 1,07 mg/l  alkoholu w wydychanym powietrzu.

Postępowania w tych sprawach prowadzi KPP w Wolsztynie. Wszyscy nietrzeźwi kierujący za swoje czyny  odpowiedzą przed sądem. 

Powrót na górę strony