Karpicko-Rostarzewo - Zdarzenie na drodze krajowej nr 32 - Aktualności - KPP Wolsztyn

Aktualności

Karpicko-Rostarzewo - Zdarzenie na drodze krajowej nr 32

Data publikacji 10.03.2021

Wczoraj w godzinach popołudniowych na drodze krajowej nr 32, na odcinku pomiędzy Karpickiem i Rostarzewem doszło do zdarzenia z udziałem kierujących Oplem Corsą i Seatem Leonem. W zdarzeniu ranna została kobieta poruszająca się Oplem. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia na czas prowadzonych działań i przez kilkadziesiąt minut kierowali wahadłowo ruchem.

09.03.2021 r. ok.godz. 14:30 na drodze krajowej nr 32 na odcinku Karpicko - Rostarzewo. Kierująca samochodem Opel Corsa 40-letnia mieszkanka gminy Rakoniewice podczas wyprzedzania Seata Leona kierowanego przez 21-letnią mieszkankę gminy Rakoniewice doprowadziła do bocznego zderzenia pojazdów, co spowodowało wytrącenie obu aut z toru jazdy oraz wywrócenie się Opla Corsy.

W wyniku zdarzenia kierująca Oplem doznała wstrząśnienia mózgu i ogólnych potłuczeń. Kierująca drugim pojazdem nie dostała poważniejszych obrażeń. Od kierującej Oplem pobrano krew do badań.

Przez kilkadziesiąt minut policjanci obsługujący zdarzenie kierowali ruchem wahadłowo. W sprawie wszczęte zostało postępowanie, które prowadzi KPP w Wolsztynie.

  • Rozbity Opel Corca koloru granatowego, po wypadnięciu z drogi stoi na poboczu na tle lasu
    Karpicko-Rostarzewo - Zdarzenie na drodze krajowej nr 32
  • Rozbity Seat Leon, po wypadnięciu z drogi stoi rozbity na poboczu na tle drzew
    Karpicko-Rostarzewo - Zdarzenie na drodze krajowej nr 32
  • Droga krajowa nr 32. Po zdarzeniu drogowym miejsce zabezpieczone przez policjantów biało-czerwonymi słupkami. Na dalszym planie pojazdy poruszające się drogą w kierunku Wolsztyna. Na poboczu Opel i Seat uszkodzone podczas zderzenia.
    Karpicko-Rostarzewo - Zdarzenie na drodze krajowej nr 32