KPP Wolsztyn

Mapa wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym – WAKACJE 2019
Komunikat - Akcja znakowania rowerów
Aplikacja Moja Komenda
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Głuchoniemi
Ochrona prawna funkcjonariuszy Policji
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Konkurs "Policjant, który mi pomógł"

Najczęściej czytane

 1. Siekówko - Domowa demolka

 2. Powodowo-Żodyń - Wypadek ze skutkiem śmiertelnym

  Do tragicznego wypadku doszło dziś rano na drodze K32 między Powodowem i Żodyniem. Na miejscu zginął 47-letni motorowerzysta - mieszkaniec Wolsztyna. Kierowca i pasażerowie auta osobowego, z którym się zderzył trafili do szpitali w Wolsztynie i Zielonej Górze. W sprawie wszczęte zostało postępowanie, które prowadzi KPP w Wolsztynie.

 3. Uwaga! Odnaleziony Dariusz Maksymowicz

  W nocy z 15 na 16 października zakończone zostały działania związane z poszukiwaniem zaginionego Dariusza Maksymowicza. Mężczyzna został odnaleziony.

 4. Złodzieje w komisie

 5. Godziszewo/Wolsztyn - Tymczasowy areszt dla mieszkańca Godziszewa

  Dziś Sąd Rejonowy w Wolsztynie podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu na okres 2 miesięcy 27-letniego mieszkańca Godziszewa. Mężczyzna kilka dni wcześniej pozbawił wolności swoją siostrę, z którą zamknął się w mieszkaniu, grożąc równocześnie jego wysadzeniem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 6. Skradziona Nokia - fair play na boisku, w szatni już nie ...

 7. Kaszczor - Podpalacz z zarzutami

 8. Godziszewo - Rodzeństwo w potrzasku

  Zamknięte drzwi mieszkania stały się zaczątkiem interwencji, jaką dziś przeprowadzili policjanci na terenie Godziszewa. Zaniepokojona o zdrowie swojego rodzeństwa zgłaszająca powiadomiła o tym wolsztyńskich policjantów. Po kilku godzinach, dzięki policyjnym negocjatorom do mieszkania weszli funkcjonariusze SPKP w Poznaniu. Nikt z uczestników zdarzenia nie doznał obrażeń ciała.

 9. Karpicko - Narkotykowa kontrola

  Policjanci Wydziału Prewencji KPP w Wolsztynie patrolujący w minioną środę Karpicko zwrócili uwagę na zaparkowane na jednej z ulic BMW. Siedzący w nim mężczyzna, którym po wylegitymowaniu okazał się mieszkaniec Wolsztyna na widok policjantów zareagował wyraźnym zdenerwowaniem. W stróżach prawa wzbudziło to podejrzenia, które jak się niebawem okazało były w pełni uzasadnione.

 10. Włamanie do domu na ul. Żegockiego