Wolsztyn - Podinspektor Dariusz Kędziora przeszedł na emeryturę - Aktualności - KPP Wolsztyn

Aktualności

Wolsztyn - Podinspektor Dariusz Kędziora przeszedł na emeryturę

Data publikacji 05.02.2021

Komendant Powiatowy Policji w Wolsztynie insp. Robert Bekier uroczyście pożegnał dziś odchodzącego na emeryturę Zastępcę Naczelnika Wydziału Prewencji podinsp. Dariusza Kędziorę, którzy po trzydziestu latach służby rozstał się z policyjnym mundurem. Uroczystość była okazją do podziękowania ze strony kierownictwa wolsztyńskiej Policji za dotychczasowe zaangażowanie i poświęcenie w służbie.

05.02.2021 r. Komendant Powiatowy Policji w Wolsztynie insp. Robert Bekier złożył podziękowania  za 30-letnią służbę Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji podinsp. Dariuszowi Kędziorze, który tego dnia przeszedł na emeryturę.

Wręczając świeżo upieczonemu emerytowi list gratulacyjny powiedział między innymi : Dziś, gdy kończy Pan realizowaną z  powodzeniem od wielu lat służbę na rzecz mieszkańców naszego powiatu, pozostawia Pan trwałą spuściznę swej działalności, widoczną szczególnie w sylwetkach młodych adeptów policyjnego rzemiosła – Pana wychowanków i następców. Serdecznie tego gratuluję!

Uroczystość stała się też okazją do wręczenia Złotego Medalu NSZZ Policjantów Województwa Wielkopolskiego. Przechodzącemu na emeryturę policjantowi wręczył go przedstawiciel Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów Województwa Wielkopolskiego Piotr Horowski.                             

Podinspektor Dariusz Kędziora dziękując za przekazane życzenia i słowa uznania nie krył wzruszenia, jakie stały się udziałem tej szczególnej w jego karierze chwili. Jak sam powiedział odwiesza mundur do szafy, ale policjantem będzie się czuł zawsze, dlatego nie mówi „żegnajcie” lecz „do widzenia”.

Szanownemu emerytowi życzymy zdrowia, radości oraz wszelkiej pomyślności w realizacji planów osobistych. Dziękujemy za wszystkie lata służby i życzymy wielu chwil radości na emeryturze !