Błocko - Auto w płomieniach - Aktualności - KPP Wolsztyn

Aktualności

Błocko - Auto w płomieniach

Data publikacji 02.06.2020

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dziś przed południem w Błocku. Kierujący Peugeotem uderzył w drzewo, a auto stanęło w płomieniach. Mężczyzna zdołał opuścić pojazd chwilę przed przed pojawieniem się ognia i nie doznał obrażeń zagrażających życiu.

02.06.2020 r. ok.godz. 11:00 w Błocku doszło do zdarzenia, w którym uczestniczył kierujący Peugeotem 26-letni mieszkaniec Gorzowa Wlkp. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego skierowani przez dyżurnego na miejsce zdarzenia ustalili, że mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na pobocze, a następnie uderzył w drzewo.

W następstwie uderzenia auto zapaliło się. Mężczyzna chwilę wcześniej zdołał opuścić pojazd. Auto został ugaszone przez obecnych na miejscu strażaków, natomiast mężczyznę przetransportowano do wolsztyńskiego szpitala, gdzie uzyskał pomoc medyczną. Obrażenia, jakich doznał nie zagrażały bezpośrednio jego życiu.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia i na czas akcji gaśniczej zablokowali przejazd. Po kilkudziesięciu minutach przywrócono ruch pojazdów w tym miejscu.

Mężczyzna, jak wykazało badanie alkotestem był trzeźwy. Ukarany został 300-złotowym mandatem.

  • Widok spalonego auta, po zakończonej akcji gaśniczej
    Błocko - Auto w płomieniach
  • Strażak, podczas gaszenia auta, które stanęło w płomieniach po uderzeniu w drzewo.
    Błocko - Auto w płomieniach