Wolsztyn - Rower do odbioru - Aktualności - KPP Wolsztyn

Aktualności

Wolsztyn - Rower do odbioru

Data publikacji 27.05.2020

Policjanci KPP w Wolsztynie zabezpieczyli pozostawiony na ul. Komorowskiej w Wolsztynie rower. Mundurowych powiadomił mężczyzna, który zwrócił uwagę na pozostawiony bez nadzoru, oparty o drzewo jednoślad. Osoba, która rozpozna swoją własność proszona jest o jej odbiór w tutejszej jednostce przy ul. Dworcowej 1.

Policjanci Wydziału Prewencji zostali poinformowani  o pozostawionym przez nieznaną osobę rowerze, stojącym pod drzewem na ul. Komorowskiej w Wolsztynie. Z relacji zgłaszającego wynikało, że rower zauważył podczas spaceru, a z uwagi na to, że nie było przy nim żadnej osoby postanowił przekazać go policjantom.

Jednoślad został sprawdzony w policyjnym systemie informatycznym pod kątem ustalenia, czy figuruje jako utracony, a następnie przewieziony do KPP w Wolsztynie i tam zabezpieczony przed ewentualną kradzieżą. 

Osoba, która rozpozna swoją własność proszona jest o jej odbiór w tutejszej jednostce przy ul. Dworcowej 1. Ewentualne pytania prosimy kierować telefonicznie pod numer telefonu 68 347 52 00 lub 68 347 52 40.