Wolsztyn - Rower do odbioru - Aktualności - KPP Wolsztyn

Aktualności

Wolsztyn - Rower do odbioru

Data publikacji 29.11.2019

Policjanci KPP w Wolsztynie zabezpieczyli porzucony w kompleksie leśnym niedaleko Chorzemina rower. O jednośladzie zawiadomiło policjantów małżeństwo, które zauważyło go podczas spaceru w tym rejonie. Osoba, która rozpozna swoją własność proszona jest o jej odbiór w tutejszej jednostce przy ul. Dworcowej 1.

Policjanci Wydziału Prewencji zostali poinformowani przez małżeństwo wolsztynian o porzuconym na terenie kompleksu leśnego w okolicy Chorzemina rowerze. Z relacji zgłaszających wynikało, że rower widziany był przez nich w tym samym miejscu już przed kilkoma tygodniami, jednakże nie zgłosili tego faktu sądząc, że należy on do któregoś z przebywających tam grzybiarzy.

Jednoślad został sprawdzony w policyjnym systemie informatycznym pod kątem ustalenia, czy figuruje jako utracony, a następnie przewieziony do KPP w Wolsztynie i tam zabezpieczony przed ewentualną kradzieżą. 

Osoba, która rozpozna swoją własność proszona jest o jej odbiór w tutejszej jednostce przy ul. Dworcowej 1. Ewentualne pytania prosimy kierować telefonicznie pod numer telefonu 68 347 52 00 lub 68 347 52 40.