Kębłowo - Działania "Narkotyki i dopalacze zabijają" - Aktualności - KPP Wolsztyn

Aktualności

Kębłowo - Działania "Narkotyki i dopalacze zabijają"

Data publikacji 07.11.2019

Policjanci zajmujący się problematyką nieletnich odwiedzili wczoraj młodzież ze Szkoły Podstawowej w Kębłowie. Podczas spotkania, które prowadził m.in. dzielnicowy asp. Mariusz Klim poruszono tematykę dotyczącą kampanii "Narkotyki i dopalacze zabijają".

05.11.2019 r. policjanci KPP w Wolsztynie odwiedzili uczniów Szkoły Podstawowej w Kębłowie. Wizyta w placówce była poświęcona szeroko rozumianej problematyce uzależnień, w tym przypomnienia o zainaugurowanej w kwietniu kampanii "Narkotyki i dopalacze zabijają" i jej głównego hasła: „Szkoda Ciebie na takie patoklimaty”.

Prowadzący spotkanie dzielnicowy asp. Mariusz Klim rozmawiał z młodzieżą o tym, jak ważna jest edukacja młodych ludzi na temat zagrożeń związanych z zażywaniem narkotyków i nowych narkotyków, tzw. dopalaczy, w tym konsekwencji zarówno zdrowotnych, prawnych, jak i społecznych uzależnienia.

Spotkania z dziećmi i młodzieżą – uczniami szkół naszego powiatu, podczas których policjanci ostrzegać będą przed niebezpieczeństwami wynikającymi z tego typu uzależnień będą kontynuowane i wizyt policjantów można będzie się spodziewać również w kolejnych placówkach.

 • Dzielnicowy podczas spotkania z młodzieżą 1
  Kębłowo - Działania "Narkotyki i dopalacze zabijają"
 • Dzielnicowy podczas spotkania z młodzieżą 2
  Kębłowo - Działania "Narkotyki i dopalacze zabijają" Nazwa
 • Dzielnicowy podczas spotkania z młodzieżą 3
  Kębłowo - Działania "Narkotyki i dopalacze zabijają"
 • Dzielnicowy podczas spotkania z młodzieżą 4
  Kębłowo - Działania "Narkotyki i dopalacze zabijają"