Baranowo - Sukces policyjnych wędkarzy - Aktualności - KPP Wolsztyn

Aktualności

Baranowo - Sukces policyjnych wędkarzy

Data publikacji 03.09.2019

31 sierpnia 2019 r. na stawach w Baranowie k. Poznania odbyła się przedostatnia tura zawodów wędkarskich z cyklu Grand Prix Policji Wielkopolskiej 2019 o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu. Zawody wypadły szczególnie korzystnie dla reprezentantów Wolsztyna, którzy drużynowo zajęli drugie miejsce. Indywidualnie pierwszy był Rafał Lewandowski - na co dzień Naczelnik Wydziału Prewencji wolsztyńskiej jednostki.

Ostatniego dnia sierpnia, w przedostatnich tegorocznych zawodach udział brało 15 drużyn reprezentujących między innymi policję i straż więzienną. Łącznie sklasyfikowano 53 zawodników indywidualnych.

Po podliczeniu ostatecznych wyników I miejsce w klasyfikacji drużynowej zajęła drużyna MSW „Okoń” Miejska Górka. Drugie miejsce zajęła drużyna Komendy Powiatowej Policji w Wolsztynie w składzie: Rafał Lewandowski, Ariel Górny i Erwin Ratajczak, a trzecie przypadło drużynie KWP Poznań.

W klasyfikacji indywidualnej zawodów zwyciężył Rafał Lewandowski – funkcjonariusz Policji z drużyny KPP Wolsztyn, którego wynik to 5.990 kg. Kolejny był Tomasz Horemski reprezentujący drużynę KWP w Poznaniu, z wynikiem 5.192 kg, a trzecie miejsce z wynikiem 3.540 kg zajął Norbert Lindner z KPP w Gostyniu.

Świetne wyniki osiągane przez kapitana wolsztyńskiej drużyny Rafała Lewandowskiego sprawiły, że został wybrany do reprezentacji wielkopolskiej Policji na Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych i Policji, które odbędą się w dniach 6-8 września w Gdańsku.

Niedługo, bo już 5 października w Miejskiej Górce odbędą się ostatnie zawody cyklu Grand Prix Policji Wielkopolskiej 2019. Uczestnikami tego wydarzenia będą również reprezentanci Wolsztyna, którym już dziś gratulujemy sukcesów drużynowych i indywidualnych. Trzymamy kciuki za równie spektakularne osiągnięcia w przyszłym sezonie.

fot. Norbert Lindner / KPP w Wolsztynie

 • Przedostatnia tura zawodów wędkarskich z cyklu Grand Prix Policji Wielkopolskiej 2019 o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu. Stawy Baranowo, uczestnicy chwilę przed losowaniem stanowisk.
  Baranowo - Sukces policyjnych wędkarzy
 • Przedostatnia tura zawodów wędkarskich z cyklu Grand Prix Policji Wielkopolskiej 2019 o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu. Stawy Baranowo. Zawodnicy na stanowiskach rozpoczynają zawody.
  Baranowo - Sukces policyjnych wędkarzy
 • Przedostatnia tura zawodów wędkarskich z cyklu Grand Prix Policji Wielkopolskiej 2019 o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu. Stawy Baranowo. Drużyna KPP w Wolsztynie z pucharem za drugie miejsce drużynowo.
  Baranowo - Sukces policyjnych wędkarzy
 • Przedosta.tnia tura zawodów wędkarskich z cyklu Grand Prix Policji Wielkopolskiej 2019 o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu. Stawy Baranowo. Rafał Lewandowski odbiera puchar za zwycięstwo indywidualne
  Baranowo - Sukces policyjnych wędkarzy
 • Przedostatnia tura zawodów wędkarskich z cyklu Grand Prix Policji Wielkopolskiej 2019 o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu. Gabinet Naczelnika Wydziału Prewencji KPP w Wolsztynie. Rafał Lewandowski prezentuje puchary zdobyte w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej.
  Baranowo - Sukces policyjnych wędkarzy