Wędkarze reprezentujący KPP w Wolsztynie, najlepsi w Wielkopolsce - Aktualności - KPP Wolsztyn

Aktualności

Wędkarze reprezentujący KPP w Wolsztynie, najlepsi w Wielkopolsce

Data publikacji 10.10.2017

30 września 2017r. na Jeziorze Rogozińskim w Rogoźnie odbyła się ostatnia tura zawodów wędkarskich z cyklu Grand Prix Policji Wielkopolskiej 2017 o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu. Podsumowanie sezonu wypadło szczególnie korzystnie dla reprezentantów Wolsztyna, którzy drużynowo zajęli pierwsze miejsce. Indywidualnie trzeci był Rafał Lewandowski - na co dzień Naczelnik Wydziału Prewencji wolsztyńskiej jednostki.

Ostatnia tura, czas więc na podsumowanie całości cyklu zawodów rozegranych w 2017 roku. Wspomnieć należy, że rywalizację rozpoczęto 22 kwietnia 2017r. na Kanale Wojnowickim w Wojnowicach, a zakończono na wspomnianym już Jeziorze Rogozińskim.

W ostatnich tegorocznych zawodach udział brało 15 drużyn reprezentujących między innymi policję i straż więzienną. Łącznie sklasyfikowano 75 zawodników indywidualnych. W sumie rozegrano 5 tur zawodów w klasyfikacji indywidualnej jak i drużynowej.

Po podliczeniu ostatecznych wyników I miejsce w klasyfikacji drużynowej zajęła drużyna Komendy Powiatowej Policji w Wolsztynie w składzie: Rafał Lewandowski, Ariel Górny, Michał Mania, Erwin Ratajczak i Miłosz Fechner . Drugie miejsce zajęła drużyna MSW „Okoń” Miejsca Górka, a trzecie przypadło drużynie KWP Poznań.

W klasyfikacji indywidualnej „Grand Prix Policji Wielkopolskiej 2017” zwyciężył Tomasz Horemski reprezentujący drużynę KWP w Poznaniu, drugie miejsce zajął Dawid Jóska z MSW „Okoń” Miejsca Górka, natomiast trzecie  Rafał Lewandowski – funkcjonariusz Policji z drużyny KPP Wolsztyn.

W najbliższym czasie odbędzie się bal wędkarski, podczas którego zwycięskie  drużyny oraz zawodnicy indywidualni uhonorowani zostaną pucharami i na pewno gromkimi brawami. Bohaterami tego wydarzenia będą również reprezentanci Wolsztyna, którym już dziś gratulujemy sukcesów drużynowych i indywidualnych. Trzymamy kciuki za równie spektakularne osiągnięcia w przyszłym sezonie.