Wolsztyn - Zatrzymana za posiadanie środków odurzających i amunicji - Aktualności - KPP Wolsztyn

Aktualności

Wolsztyn - Zatrzymana za posiadanie środków odurzających i amunicji

Data publikacji 02.08.2017

W miniony piątek policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali 25-letnią mieszkankę Bucza, która w miejscu zamieszkania posiadała środki odurzające oraz amunicję.

W dniu 28.07.2017 roku, w godzinach popołudniowych, policjanci Wydziału Kryminalnego wolsztyńskiej jednostki, udali się do Bucza, celem zweryfikowania posiadanych informacji dotyczących posiadania środków odurzających przez mieszkankę tej miejscowości. Podejrzenia policjantów potwierdziły się, kiedy zapukali do drzwi domu kobiety.

Na miejscu w wyniku przeszukania policjanci ujawnili około 50 gramów substancji odurzających, kilkanaście woreczków strunowych z zawartością różnych substancji psychotropowych oraz wagi elektroniczne i puste woreczki strunowe. Przeszukanie dało też niespodziewany efekt. Jak się okazało, w jednym z pokoi policjanci znaleźli 10 sztuk amunicji. W związku z powyższym, kobieta została zatrzymana i doprowadzona do policyjnego aresztu, natomiast środki psychotropowe oraz amunicja zostały przesłane do badań.

25-letnia mieszkanka Bucza usłyszała zarzuty posiadania środków odurzających oraz nielegalnej amunicji. Kobieta przyznała się do winy. Grozi jej kara do 8 lat pozbawienia wolności.