Nowy Komendant wolsztyńskiej Policji - Aktualności - KPP Wolsztyn

Aktualności

Nowy Komendant wolsztyńskiej Policji

imgp3991Od dziś Komenda Powiatowa Policji w Wolsztynie ma nowego Komendanta. Na stanowisko powołany został mł.insp. Zbigniew Drzymała, którego oficjalnie wprowadził I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Wojciech Ołdyński. Nowego komendanta powitali policjanci i pracownicy wolsztyńskiej jednostki oraz przedstawiciele lokalnych samorządów ...

imgp3992
 
Uroczystość odbyła się o godzinie 11:00 w świetlicy wolsztyńskiej Komendy.Młodszy inspektor Zbigniew Drzymała zastąpił na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Wolsztynie nadkom. Lidię Wróbel.
 
Młodszy inspektor Zbigniew Drzymała ma 46 lat. W resorcie pracuje od 1987roku.  W trakcie dotychczasowej służby przechodził przez niemal wszystkie szczeble kariery zawodowej zajmując w ostatnim czasie stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Słubicach.
 
imgp3991

Ukończył  Uniwersytet Wrocławski, Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie, a także studia podyplomowe w Akademii Ekonomicznej w Poznaniu na kierunku Zarządzanie Jakością.Nowy Komendant prywatnie interesuje się turystyką i pszczelarstwem.