Karpicko - Opel poza drogą, pasażerka w szpitalu. - Aktualności - KPP Wolsztyn

Aktualności

Karpicko - Opel poza drogą, pasażerka w szpitalu.

Data publikacji 02.08.2019

Kierujący Oplem Corsa mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu. Do zdarzenia doszło w środowe popołudnie w rejonie ronda Powstania Wielkopolskiego w Karpicku. W następstwie zdarzenia pasażerka auta doznała złamania ręki i stłuczenia głowy. Kierujący był trzeźwy.

31.07.2019 r. ok.godz. 18:00 dyżurny KPP w Wolsztynie otrzymał informację o zdarzeniu drogowym do którego doszło w rejonie ronda Powstania Wielkopolskiego w Karpicku. Skierowani na miejsce policjanci WRD ustalili, że kierujący Oplem Corsa 74-letni mężczyzna dojeżdżając do skrzyżowania o ruchu okrężnym stracił panowanie nad pojazdem, a następnie wjechał do przydrożnego rowu.

Konsekwencją tego okazało się stłuczenie głowy i złamanie ręki jadącej z nim pasażerki, którą przetransportowano do wolsztyńskiego szpitala.

Policjanci podczas badania ustalili, że mężczyzna był trzeźwy. W sprawie wszczęte zostało postępowanie przygotowawcze, które prowadzić będzie KPP w Wolsztynie.

  • Rondo Powstania Wielkopolskiego. Radiowóz oznakowany WRD, na drugim planie uszkodzony Opel Corsa.
    Karpicko - Opel poza drogą.
  • Opel Corsa w rowie. Kierujący i pasażerka poza kadrem. Udzielana jest im pomoc medyczna.
    Karpicko - Opel poza drogą.
  • Ujęcie obrazujące miejsce zdarzenia uchwycone z większej odległości. Widoczny radiowóz oznakowany oraz uszkodzony Opel Corsa.
    Karpicko - Opel poza drogą.