Pożegnanie policyjnego emeryta - Aktualności - KPP Wolsztyn

Aktualności

Pożegnanie policyjnego emeryta

Data publikacji 17.08.2017

Komendant Powiatowy Policji w Wolsztynie mł.insp. Robert Bekier uroczyście pożegnał odchodzącego na zasłużoną emeryturę asp.sztab. Roberta Fryśnego, który po 30 latach służby rozstaje się z policyjnym mundurem. Uroczystość była okazją do podziękowania ze strony kierownictwa wolsztyńskiej Policji za dotychczasowe zaangażowanie i poświęcenie w służbie.

W dniu wczorajszym Komendant Powiatowy Policji w Wolsztynie mł.insp. Robert Bekier w obecności funkcjonariuszy i pracowników cywilnych wolsztyńskiej jednostki złożył podziękowania  za wieloletnią służbę asp.sztab. Robertowi Fryśnemu. Indywidualne podziękowania złożyli również koleżanki i koledzy emeryta, któremu składali życzenia zdrowia i realizacji planów osobistych na emeryturze.                                   

Podziękowania i życzenia pomyślności złożyli również: Naczelnik Wydziału Prewencji – podinsp. Rafał Lewandowski, Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji – podinsp. Dariusz Kędziora, Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego – asp.sztab. Piotr Horowski oraz Naczelnik Wydziału Kryminalnego – asp.sztab. Zbigniew Olszak.

Świeżo upieczony emeryt przepracował w policyjnym mundurze 30 lat. Na początku swojej kariery  pracę rozpoczął jako dzielnicowy, następnie karierę kontynuował w "drogówce" po czym w 1992 roku został mianowany na stanowisko pomocnika dyżurnego. Kolejnym etapem asp.sztab. Roberta Fryśnego był awans na stanowisko oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Wolsztynie, gdzie służbę pełnił do dnia wczorajszego. Jako dyżurny cieszył się bardzo dobrą opinią. Był lubiany wśród policjantów i pracowników cywilnych. Zawsze dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem z młodszymi koleżankami i kolegami – za co serdecznie dziękujemy.

Życzymy zdrowia, radości oraz wszelkiej pomyślności w realizacji planów osobistych. Dziękujemy za te wszystkie lata służby i życzymy wielu chwil radości na emeryturze !